geriver.com hediye kitap şenliği
geriver.com’a üye olarak en az 100 kitap ekleyenler hediye kitaplar kazanıyor. En güncel kitaplar adresinize hediye olarak geliyor. Kitapseverlerin kitap paylaşımlarına destek olmak için düzenlenen kampanya ile geriver.com, üyelerinin kayıtlı adreslerine en güncel romanlardan hediye gönderiyor.
Kampanyaya katılmak için geriver.com üyesi olarak en az 100 kitap eklemeniz gerekiyor. Kitapseverler ile paylaşabileceği en az 100 adet kitabı geriver.com’a ekleyen üyelerin, kayıtlı olan adreslerine, ortalama 15 gün içinde kargo ile en güncel romanlardan gönderiliyor.

Bütün kitaplarını geriver.com’da kayıtlı olan kitaplardan eklediği anlaşılan üyeler için hediye kitap gönderilmeyecektir. Üyelerin sistemde olmayan en az 25 kitap eklemeleri gerekmektedir.

Eklenen her kitabın, herkesin aradığı kitaplara ulaşabileceği bir sosyal projeye destek olunduğu unutulmamalıdır.

Hediye kitap almaya hak kazanan kitapseverler ayrıca geriver.com tarafından yapılacak etkinliklere de davet edilecekler.

geriver.com hakkında daha çok bilgi edinebilmek için sitemizi incelemenizi öneriyoruz.

geriver.com, okumak istediğiniz bir kitabı kimden ödünç alabileceğinizi bulabilmeniz için vardır...

KİTAP EKLE KİTAP PAYLAŞ Kitaplarımızı kütüphanelerimizde tozlanmaya terk etmeyelim. Kitaplarımızı paylaşabilmek için geriver.com'a ekleyelim.

MAKALE, ŞİİR ve DİĞER YAZILARINIZ Hayata ilişkin, makale, şiir, deneme, roman gibi her türlü her türlü özgün yazınsal eserinizi, geriver.com’da yayınlayabileceğinizi de tekrar hatırlatmak isteriz.

KÖŞE YAZARLARIMIZ geriver.com’a köşe yazıları ile katılan, bizlerden birşeyler çiziktiren yazarlarımızı okudunuz mu?

ETKİNLİKLER geriver.com ailesi sizlerden gelen öneri ve destekler ile büyümektedir. Birlikte “kitap paylaşım” etkinlikleri düzenlemeyi çok istiyoruz. Bunun için http://www.facebook.com/gerivercom sayfamızı lütfen beğenerek takip edin ve etkinliklerimizden haberden olun.
Facebook'ta Paylaş
Editör
7 yıl önce
0 yorum