Değerli kitapseverler...
Kitaplarımızı paylaşacağımız, kitaplarla ilgili konuşacağımız, kitapseverler ile tanışacağımız, birlikte kitap paylaşım etkinlikleri düzenleyeceğimiz web sitemiz geriver.com, sizlerin de ilgisi ile beklediğimizin de üzerinde bir performans ile yoluna devam ediyor.
En büyük isteğimiz, herhangi bir kitap arayan kitapseverlerimizin, aradığı kitabı kendine en yakın kitapseverde bulması ve bu sayede kitap ödünç alabilmesidir. geriver.com bunun için vardır.

Bu amaca hızla ulaşabilmek için sizlerden gelen öneriler ve eğilimlerin değerlendirmesini sürekli olarak yapmaktayız. Üyelerimiz ve kitap sayılarımız artmaktadır. Van’dan Tekirdağ’a kadar illerimizden üyelerimiz, yüzlerce eklenmiş kitabımız var. Elbette henüz rakamlar istediğimiz seviyede değil. Ancak çok düzenli bir ivme ile artmaktadır.

Geriver.com ailesi de bu harekete uyum sağlayarak büyümektedir. geriver.com’a köşe yazıları ile katılan değerli yazarlarımız sizler için birbirinden farklı konularda bilgilendiren, bilgilendirirken eğlendiren, meraklandıran, sevindiren, duygulandıran yazıları ile bundan böyle bizimle birlikte olacaklar. Yeni yazıları ve yeni konuları ile farklı yazarlarımız da eklenecektir.

Yakın bir zamanda yeni, oturmuş ve sıcacık bir tasarım ile yenilenmiş olarak karşınıza çıkacağız. Birlikte “kitap paylaşım” etkinlikleri düzenlemeyi çok istiyoruz.

Kitaplarımızı kütüphanelerimizde tozlanmaya terk etmeyelim. Kitap okumak ve korsan kitap almak istemeyen kitapseverler ile tanışalım. Kitaplarımızı ve sohbetimizi paylaşalım. Kitapları seven, kitaplardan konuşmayı seven, kitap yazan, kitapsever olan, kitaplarını paylaşmak isteyen insanların çoğalması çok daha güzel bir dünya için önemli bir katkı olacaktır.

Sevgiyle kalın...
Facebook'ta Paylaş
Editör
6 yıl önce
0 yorum