Yükleniyor.. Lütfen bekleyin

İşlemi İptal Et

Sil Baştan

Ken Grimwood

Kitap Adı Sil Baştan
Yazar Ken Grimwood
Basım Yılı 2010 - Bu Kitap 9 yaşında
Yayın Evi Koridor
Kategori Roman

Bu kitap 2 kişide var

Üye İl İlçe Mesaj
babacan Ankara Mamak
buzprensesii Manisa Turgutlu

Arka Kapak

Ken Grimwood'un sıradışı eseri Sil Baştan, zihninize şu soruyu kazıyor: Geçmişte yapmış oldluğunuz hatalır bilerek hayatınızı tekrar, tekrar ve tekrar yaşamak zorunda kalsaydınız ne yapardınız?

43 Yaşındaki Jeff Wiston bu şansı bikraç kez elde eder. Heyecanını yitirdiği evliliği ile geleceği olmayan işi arasında sıkışıp kalmıştır ve hiç beklenmedik bir anda ölüverir. Tekrar hayata gözlerini açtığında ise takvimler 1963 yılını göstermektedir. O sabah 18 yaşında, üniversite yatakhanesinin duvarlarına bakarak uyanır. Her şey eskisi gibidir... tek bir fark dışında: Jeff geleceği avucunun içi gibi bilmektedir. Futbol ligi final maçlarında at yarışlarına kadar kimin kazanacağını, Wall Street'te köşeyi dönmek için hangi şirketlere yatırım yapmak gerektiğini... Yalnız, bilmediği bir şey vardır: Neden hayatını sil baştan yaşamak zorundadır? Sevdiği her şeyi ve herkesi kazanıp kaybetmeye daha ne kadar devam edecektir?

Birçok dile çevrilen ve listeleri alt üst eden Sil Baştan hayatın karmaşık döngüsünü sorgularken hayal gücünüzü de sonuna kadar zorluyor.

Kitapta sevdiğiniz karakterleri, sözleri ya da görüşlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz.