Yükleniyor.. Lütfen bekleyin

İşlemi İptal Et

GİZLİLİK


Üye olarak aşağıda yazılı ve sitede belirtilen tüm kural, şart ve uygulamaları kabul etmiş ve yaptığımız uygulamalar ile ilgili tüm izinleri bize vermiş olursunuz. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

geriver.com, kullanıcıların www.geriver.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, burada belirtilen amaç ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad, soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi vb gibi kullanıcıya özel her türlü bilgiyi ifade etmektedir.

geriver.com, kişisel bilgileri kendi bünyesinde, bilgi ve verimlilik içeren istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

geriver.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, ve bunun sürekliliği için gerekli özeni gösterecek ancak, www.geriver.com sitesine yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, geriver.com'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

geriver.com, kullanıcılara ve kullanıcıların www.geriver.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyası kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

geriver.com, gizlilik kurallarının uygulama biçimlerini, dilediği zaman www.geriver.com sitesinde yayınlayarak tek taraflı olarak değiştirebilir.

geriver.com kullanıcılara ait özel bilgileri yalnızca aşağıda belirtilen şartlarda üçüncü kişilere açıklayabilir.

- Devletin resmi kurumlarının devlet güvenliği ile ilgili olarak bu bilgilere ihtiyaç duyulduğunu bildiren yazılı talebi olması durumunda.
- Kullanıcıların onayı alınması ön şartı ile reklam, anket, istatistik ve tanıtım amaçlı olarak üçüncü kişilere bazı özel bilgiler açıklanabilir.