Yükleniyor.. Lütfen bekleyin

İşlemi İptal Et

KİTAP EKLEME


Üyeler, kendi kütüphanelerinde bulunan kitapları, kitap ekle özelliğinden faydalanarak geriver.com’da bulunan kütüphanelerine listelerler. Kitap girişlerinde bilgilerin doğru ve eksiksiz yazılması kitabı arayan ve kitaba ihtiyacı olan diğer üyelerin bulmasını kolaylaştıracaktır.

GİRİLMESİ ZORUNLU ALANLAR

Kitap Adı, Yazar Adı, Yazar Soyadı ve Kategori belirleme alanları zorunlu alanlardır. Bu alanların girişi yapıldıktan sonra kayıt kabul edilecektir. Ancak diğer alanların girilmesi, diğer kitapseverlerin kitap hakkındaki düşüncelerine yardımcı olacağı gibi genel istatistiklere de ciddi faydası olacaktır. Girilmesi zorunlu alanlar dışında kalan alanların önemli olduğunu ve doldurmayı lütfen unutmayın.

VERİ GİRİŞ KOLAYLIĞI

Geriver.com kullanıcıların veri girişlerini kolaylaştırmak için, kitapseverin özel kütüphanesinde, geriver.com kütüphanesine eklemek istediği bir kitabının olması ve bu kitabın daha önceden başka bir üye tarafından geriver.com’a eklenmiş olması halinde, kütüphaneme ekle seçeneği ile otomatik olarak yorum, özet ve kitap hakkında ne düşünüyorsun alanları dışında kalan tüm alanları, geriver.com kütüphanesine eklenmesini sağlayacaktır.