Yükleniyor.. Lütfen bekleyin

İşlemi İptal Et

PAYLAŞIM NOKTALARI


Paylaşım noktaları, geriver.com tarafından, kitapseverlerin birbirlerini daha kolay bulabilmelerini sağlamak için projelendirilmiştir.

Kitapseverlerin kendilerinin belirlediği, yakın semtlerde, herkes tarafından bilinen, ulaşımı kolay cafe, pastane,
kitapevi, vb gibi buluşma noktalarıdır.

Kitapseverler tarafından yapılan tavsiyeler ile belirlenen paylaşım noktaları, geriver.com tarafından yayınlanır ve kitapseverlerin birbirlerini daha kolay bulabilmelerini hedeflemektedir.

Kitap severlerin paylaşım noktalarını tavsiye ederlerken;

• Herkes tarafından bilinen,
• Kolay ulaşımı olan,
• Mümkün olduğunca kalabalık,
• Güvenlik kameralarının olduğu noktaları belirlemeleri kitapseverlerin güvenliği açısından da oldukça önem taşımaktadır.

PAYLAŞIM NOKTALARI HAKKINDA geriver.com’un SORUMLULUĞU

KULLANICILAR AÇISINDAN

Paylaşım noktaları, geriver.com tarafından, kitapseverlerin birbirlerini daha kolay bulabilmelerini sağlamak için projelendirilmiştir.

Sitede verilen tüm bilgiler kullanıcılar tarafından girilmekte olup, kitap paylaşmak için seçilen kişi ve grupların vermiş olduğu bilgilerin doğruluğu hiçbir şekilde geriver.com tarafından garanti edilmez. Kullanıcılargeriver.com’da bulunan kitapsever veya gruplar ile temas etmeden önce, bu kişilerin verdikleri bilgilerin doğruluğu hakkında kendileri karar alırlar ve bütün sorumluluk kullanıcıların kendilerine aittir. Buluşmalarda ve paylaşım noktalarındayaşanabilecek olumsuzluklar için geriver.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

geriver.com'da korsan kitapların ödünç alınması veya verilmesi yasaktır. Bunu sorumluluğu kitapsevere aittir.

PAYLAŞIM NOKTALARI AÇISINDAN

geriver.com kullanıcılar tarafından buluşma yeri olarak tavsiye edilmesi üzerine www.geriver.com sitesinde belirtilen paylaşım noktası özelliklerine uygun gerçek veya tüzel kişi işletmelere ait ulaşım ve iletişim bilgilerini işletme yetkilerinin onayı ile www.geriver.com web sitesinde paylaşım noktası olarak tanımlayabilir ve yayınlayabilir.
geriver.com, paylaşım noktası olarak tanımlayarak, www.geriver.com web sitesinde ulaşım ve iletişim bilgilerini yayınlamayı kabul ettiği tüm gerçek veya tüzel kişi işletmelere ait bilgileri yayınlamayı, aralarında, süre ve özel şartlar taşıyan bir anlaşma olmadığı müddetçe tek taraflı olarak hiçbir sebep göstermeksizin durdurabilir.
geriver.com, paylaşım noktaları tarafından, site kullanıcılarını bu paylaşım noktalarına yönlendirmek adına, aralarında özel şartlar taşıyan bir anlaşma yoksa, hiçbir konudan sorumlu tutulamaz ve geriver.com’dan hiçbir talepte bulunamaz.

Sitede verilen tüm bilgiler kullanıcılar tarafından girilmekte olup, kitap paylaşmak için seçilen kişi ve grupların vermiş olduğu bilgilerin doğruluğu hiçbir şekilde geriver.com tarafından garanti edilmez. Kullanıcılar geriver.com’da bulunan kitapsever veya gruplar ile temas etmeden önce, bu kişilerin verdikleri bilgilerin doğruluğu hakkında kendileri karar alırlar ve bütün sorumluluk kullanıcıların kendilerine aittir. Buluşmalarda ve paylaşım noktalarında yaşanabilecek olumsuzluklar için geriver.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

geriver.com'da korsan kitapların ödünç alınması veya verilmesi yasaktır. Bunun sorumluluğu kitapsevere aittir.

PAYLAŞIM NOKTALARI İÇİN ÖNGÖRÜLER

• Web sitesinde hesabı bulunan kullanıcılara buluşma noktaları olarak Paylaşım Noktalarını kullanmaları tavsiye edilmektedir.
• Paylaşım noktalarının kapsadığı alan içinde bulunan üyelere gönderilen duyuru, bilgilendirme, hatırlatma vs, şeklindeki maillerde paylaşım noktalarına ait tanıtıcı resim, yazı veya resimli yazılar iletilecektir.
• En çok kullanımı yapılan paylaşım noktalarına ilişkin ilanlar sitede duyurulacaktır.
• Sitenin bu konuda ayrılmış alanında belirli aralıklarla paylaşım noktalarına ait tanıtım materyalleri yayınlanacaktır.
• Paylaşım noktalarında buluşmaları tavsiye edilen kişiler, kitaplardan hoşlanan entelektüel bir profile sahip olacaklardır.
• geriver.com tarafından düzenlenebilecek okuma günlerde, kitap paylaşım günleri vs.. gibi toplu etkinliklere, ev sahipliği yapabileceklerdir.
• Buluşma ve paylaşım süreçleri için, web sitesi içinde ‘paylaşım programı’ şeklinde bir bilgisayar programı ile ne kadar buluşma ve kitap değişimi yaşandığı ölçülebilecektir.

PAYLAŞIM NOKTALARININ SORUMLULUKLARI

Paylaşım noktaları ile geriver.com arasında yapılan ve paylaşım noktalarının kabul ettiği şartlar ve bunlar dışında özel bir sözleşme yapılmışsa bu yazılı şartlar ölçüsünde sorumluluklar belirlenecektir.